LOKALITA

RD Slunečnice

Milovice jsou atraktivní lokalitou pro bydlení, podnikání i aktivní odpočinek, jsou nejrychleji rostoucím městem ve Středočeském kraji. Díky blízkosti k Praze jsou Milovice vstřícným místem pro lidi, kteří chtějí pracovat v Praze a zároveň žít v klidnějším prostředí. Město má výhodnou polohu u Prahy s velmi dobrým dopravním spojením, nachází se ve velmi dobré dostupné vzdálenosti dálnice D11 a rychlostní komunikace R10, je taktéž napojeno na Pražskou integrovanou dopravu s výborným vlakovým a autobusovým spojením do Prahy, Nymburka, Poděbrad i Mladé Boleslavi.

Milovice disponují veškerou občanskou vybaveností, dostatkem škol a školek, obchodů i dostupnou zdravotní péčí. Okolní příroda nabízí příležitosti k procházkám, cyklistice a jiným outdoorovým aktivitám. V lokalitě Milovic lze nalézt zábavní park Mirakulum, rezervaci divokých koní, tankodrom a mnoho dalšího vyžití. Ani kultura nezůstává stranou, město má zcela nový kulturní dům s kinem, kde se pořádají divadelní představení, festivaly a koncerty. Milovice jsou město s bohatou historií a obrovským potenciálem dalšího růstu a rozvoje. Zároveň jsou však cenově dostupnější pro širší spektrum zájemců.

Milovice prostě nabízí komfort klidného a dostupného bydlení, zábavy, odpočinku a přírody na jednom místě jako málokteré město v těsné blízkosti Prahy.

Mateřská škola

550 m

Základní škola

1,4 km

Labe

2 km

Potraviny

1 km

Vlaková zastávka

350 m

Autobus

270 m

Restaurace

1,6 km

Pošta

850 m